Haber

Manisa’da belgesiz ulaşıma geçiş yok!

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde herhangi bir yetki belgesi olmadan “kaçak” servis taşımacılığı yapan servis araçlarını kontrol etti.

Bu kapsamda Turgutlu’da İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik polisleri ile birlikte Turgutlu ilçesinde servis araçlarının kontrolünde; Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Üstün ve Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Duman da katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, izin belgesi olmayan korsan araçlara yönelik denetimlerin devam edeceğini belirterek, “Merkez, Salihli ve Turgutlu’da trafik polisi gruplarımız tarafından trafik polisi ile birlikte gerçekleştirilen kontrol saat 06.30’da başlıyor. sabah 9:00’a kadar devam eder. o yaptı. Kontrol sırasında plakasız 25 araca (J) hizmet vermekten cezai işlem uygulandı. Ayrıca trafik polisleri tarafından 6 araca cezai işlem uygulandı ve 1 araca trafikten men cezası verildi. İzinsiz sevkiyata karşı bu uygulamamız diğer ilçelerde de aynı şekilde devam edecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu